2-ročná záruka na nové vozidlo
bez obmedzenia najazdených kilometrov

Samozrejmosťou je 2-ročná záruka na všetky automobily značky Audi bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, ktorá vyplýva zo zákona.

Časový a kilometrový rozsah zákonnej záruky – 2 roky bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov – ostáva nezmenený aj v prípade dodatočnej záruky s limitovaným počtom najazdených kilometrov.

2-ročná záruka na Originálne diely Audi,
Originálne výmenné diely a Originálne príslušenstvo

Audi Top Service vám pri každom servisnom úkone garantuje 2-ročnú záruku na všetky použité Audi Originálne diely a Audi Originálne príslušentsvo.Spoľahnite sa na originál vždy, keď sa jedná o opravu vášho vozidla.

Pretože Audi Top Service je tou najlepšou voľbou pre vaše Audi.

Predĺžená záruka Audi

Pri predĺženej záruke Audi sa nemusíte vzdať komfortu bezplatných opráv, na ktorý ste boli zvyknutí v záručnej dobe. Naopak, ak si Predĺženú záruku Audi jednoducho objednáte pri kúpe vášho nového vozidla, bude záruka výrobcu v rozsahu nároku na opravu poruchy vozidla v dôsledku výrobnej vady platiť aj ďalej.

Takto budete u nás chránení pred prípadnými nepredvídateľnými opravami a výdavkami aj počas ďalších najmenej troch rokov, podľa vlastnej voľby. Transparentná a jednoducho kalkulovateľná – pre všetky modely.

Päť verzií Predĺženej záruky Audi

  • 3 roky / maximálne do 90 000 najazdených kilometrov
  • 3 roky / maximálne do 120 000 najazdených kilometrov
  • 3 roky / maximálne do 150 000 najazdených kilometrov
  • 4 roky / maximálne do 120 000 najazdených kilometrov
  • 5 rokov / maximálne do 150 000 najazdených kilometrov

3 roky bez starosti

  • Od roku 2014 vám značka Audi ponúka tretí rok záruky zadarmo!

Časový a kilometrový limit Predĺženej záruky Audi v žiadnom prípade neovplyvňuje 2–ročnú zákonnú záruku, ale slúži ako bonus pre zákazníka, ktorému kilometrový limit umožní využiť ďalšie roky predĺženej záruky.

 

Aktuálnu cenovú ponuku predĺženej záruky Audi nájdete v cenníkoch jednotlivých modelov alebo v konfigurátore vozidiel Audi.