Služba mobility

Na svoju mobilitu sa môžete spoľahnúť aj v ťažkých situáciách.
S našimi individuálnymi službami mobility sa nemusíte obávať nepríjemných obmedzení. Spoločne robíme všetko pre to, aby ste mohli vychutnávať jazdu vaším Audi.

K pôžitku z jazdy najnovšie prispieva aj prémiová ponuka mobility pod názvom Audi for Audi, ponúkaná všetkým zákazníkom značky Audi na území SR, bez ohľadu na modelový rad vozidla. V prípade záručnej opravy alebo servisnej akcie na vašom vozidle automaticky dostanete náhradné vozidlo značky Audi zdarma po celú dobu pobytu vášho vozidla v servise!

Podmienkou je objednanať sa vo vašom Audi servise vopred. Spolu so širokou škálou servisných produktov našej značky tak zákazníci Audi dostávajú komplexný balík servisných služieb na najvyššej úrovni.

Servis vás už neobmedzuje!

Práve naopak, umožňuje vám zažiť aj iné modely Audi, ktoré možno ešte nepoznáte. Pretože vaše vozidlo môže plnohodnotne nahradiť jedine ďalšie Audi.

Spokojnosť zákazníkov našej značky je pre nás prioritná a pojem Audi TOP SERVICE je pre nás záväzkom byť v servise číslo jeden.

Naša ponuka Audi for Audi platí u všetkých autorizovaných partnerov značky Audi.

Audi CarCheck

Pri Audi CarCheck skontrolujeme mnohé mimoriadne dôležité funkcie vozidla za výhodnú cenu – ideálne napr. pred cestami na dovolenku, na začiatku jari, pred príchodom zimy.

Audi CarCheck v hodnote 15 EUR s DPH obsahuje napr. vizuálnu kontrolu hrúbky brzdového obloženia, kontrolu funkcie kúrenia, resp. klimatizácie, a vizuálnu kontrolu prípadného poškodenia spodku vozidla.

Záverečná skúšobná jazda túto kontrolu skompletizuje.